Máme OTEVŘENO. Objednejte si zboží a my Vám ho co nejdříve dodáme. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Aktuality, Strana 3

Zde naleznete přehled všech novinek z internetového obchodu Parfémy do auta.cz a ze světa automobilových vůní a autokosmetiky Sheron, Sonax a K2:

Nový produkt - K2 Vena PRO hydrofobní autošampon

K2 Vena Pro hydrofóbní autošampón pro detailing 1200Speciální autošampon pro milovníky detailingu

K2 Vena Pro nejí obyčejný autošampon. Je to nejmodernější mycí přípravek z řady PRO od K2, který je určen pro detailingovou péči o lak automobilů. Tento výkonný mycí prostředek vytváří hustou pěnu, minimalizuje poškrábání laku a má hydrofobní vlastnosti. Autošampon Vena Pro je navíc obohacen o příjemnou vůní bubblegum.

Více informací o produktu naleznete na stránce ZDE >>>
Nové video - Czech Bimmer Fest 2020


Videosestřih z šestého ročníku srazu české bimmer komunity. Tato motoristická akce je určena pro majitele a fanoušky automobilů značky BMW. Dvoudenní sraz se konal v autokempu ATC Olšovec u Jedovnice ve dnech 7. až 8.8.2020. Pořadatel: Czech Bimmer Fest @czechbimmerfest

Video můžete sledovat v plné velikosti na našem Youtube kanále ZDE>>>


 

Nové video - BMW Morava kemp vol.2 Plumlov 2020

Automobilový sraz příznivců značky BMW pod názvem BMW Morava kemp vol.2, které se konalo ve dnech 26.6. až 28.6.2020 v Kempu Žralok v Plumlově. Pořadatelé akce BMW Klub Morava přichystali zábavný víkend plný soutěží pro všechny účastníky srazu.

Video můžete sledovat v plné velikosti na našem Youtube kanále ZDE >>>


 

Novinka - Aditivum BG 107 RF-7 pro obnovu komprese a snížení spotřeby oleje

BG 107 RF-7 aditivum pro obnovu výkonu a snížení spotřeby olejeNový produkt v nabídce speciálních aditiv do motorového oleje starších automobilů

BG 107 RF-7 Oil treatment je aditivum do oleje pro obnovu komprese (výkonu) u starých motorů a snížení spotřeby oleje i kouřivosti. Utěsňuje vůle, které vznikly opotřebením mechanických součástek. Aditivum RF-7 zlepšuje kompresi a obnovuje výkon motoru. Snižuje spotřebu paliva a snižuje produkci emisí. BG RF-7 je vhodný pro všechny druhy motorových olejů na ropné bázi a jeho aplikace je velice jednoduchá.

Více informací o produktu naleznete ZDE >>>


 

Novinka - Čistič motorů, převodovek a diferenciálu BG 105 Quick Clean

BG 105 Quick Clean nejlepší čistič motorů, převodovek a diferenciálůNové aditivum na proplach oleje v motorech, převodovkách a diferenciálech

Quick Clean od BG Products účinkuje během chvíle a celý proces čištění olejové náplně trvá pouze 10 - 15 minut. Tato profesionální čistící směs odstraňuje úsady ve vnitřních částech motorů, převodovek, diferenciálů a podobných částech strojního zařízení, kde je používána olejová náplň. Čistič olejové náplně BG 105 Quick Clean je vhodný pro všechny druhy motorových i převodových olejů a zajišťuje jejich účinný výplach při výměně olejové náplně.
Více informací o produktu naleznete ZDE >>>


 

Nové parfémované dezinfekce na ruce Anti Covid Hygiene Power Air

Anti Covid dezinfekce na ruce Power Air 200ml a 100mlParfémované dezinfekce rukou 250ml a 100ml

Aktuální novinkou jsou dezinfekční přípravky Anti Covid Hygiene v rozprašovačích o objemu 250ml a 100ml od českého výrobce Power Air. Díky přídavku parfému je používání mnohem příjemnější, než je tomu u neparfémovaných dezinfekcí. Po aplikaci kapalné dezinfekce do dlaní a rukou ucítíte příjemnou vůni parfému. Praktické balení 250ml a 100ml můžete nosit stále s sebou a díky tomu používat před každým jídlem.

Produkty můžete zakoupit zde:
Anti Covid Hygiene 100ml >>>
Anti Covid Hygiene 250ml >>>


 

Zahájení prodeje dezinfekce Anti-Covid

Dezinfekce na ruce a povrchy ANTI-COVID Sheron 1200

Česká společnost SHERON získala povolení k výrobě dezinfekčního prostředku ANTI-COVID

Ministerstvo zdravotnictví udělilo společnosti DF Partner vyrábějící autokosmetiku Sheron, povolení k výrobě dezinfekční kapaliny. Společně s tímto výrobcem se vydáváme do boje proti pandemii Coronaviru COVID-19 a zahajujeme prodej tohoto přípravku. Číslo povolení: CZ-2020-55-04 MZDR. Pro prodej přípravku ANTI-COVID jsou stanovena přísná prodejní a distribuční kritéria, která podléhají státní kontrole. Tento přípravek doporučujeme všem firmám i domácnostem, kde je zapotřebí eliminovat výskyt bakterií a virů. Dezinfekci lze používat pro ošetření interiérových částí automobilů, autobusů i nákladních vozidel. Použití dezinfekce Anti-Covid není omezeno pro použití v domácnostech a doporučuje se používat také v ubytovacích zařízeních a ostatních veřejných provozech, jako jsou ordinace, wellness studia, sociální zařízení – WC. Článek o zahájení výroby Anti-Covid na FORBES.CZ .

Dezinfekce máme nyní skladem a je možné je objednat na stránkách ZDE:

Více informací o produktu ANTI-COVID 500ml (rozprašovač) naleznete ZDE>>>

Více informací o produktu ANTI-COVID 1000ml naleznete ZDE>>>


 

Novinka - vůně do auta Talisman od Sheronu

Talisman Panáčci - čertíci do auta SheronPředstavujeme nové designové vůně Talisman

Talisman je voňavý panáček - ďáblík - čertík do auta určený k umístění na ventilační mřížku automobilu. Je vyroben z parfémovaného polymeru a vydrží vonět až 45 dní. Vůně Talisman od Sheronu se řadí mezi designové vůně - osvěžovače do auta a díky nevšednímu vzhledu a výrazným barvám si najde oblíbení u řidičů i řidiček. Kolekce vůní obsahuje šest druhů vůní.

Více informací o vůních Talisman naleznete ZDE>>>


 

Nová aktivní pěna pH neutrální Bela K2

Aktivní pěna Bela K2 pH neutrální s vůníPředstavujeme novinku, která nás obrovsky nadchla - K2 Bela

Hutná pěna s dlouhou výdrží, aktivní rozpouštění nečistot, pH neutralita, moderní receptura a skvělá vůně. To jsou hlavní přednosti nového koncentrátu aktivní pěny Bela od autokosmetiky K2. Jednoduše se nanáší, příjemně voní a eliminuje poškození laku od nečistot. Prostě a jednoduše vyzkoušejte a uvidíte, že vás nový produkt nadchne stejně jako nás.

Více detailních informací o produktu K2 Bela naleznete ZDE >>>


 

Nový univerzální čistič všech materiálů APC K2

APC K2 čistič všech materiálů automobilu pH neutrálníPředstavujeme všestranný pH neutrální čistič všech druhů materiálů APC K2

Výtečný produkt APC je koncentrát čistícího prostředku s vynikajícími multifunkčními vlastnostmi od autokosmetiky K2. Je pH neutrální a vhodný pro čištění všech druhů povrchů. Například na čištění plastů, gumy, pryže, textilů, koberců, skla, střešního obložení automobilu, motorového prostoru, čalounění, obložení z dřevěných či hliníkových materiálů.
Více informací o produktu naleznete ZDE:
https://www.parfemydoauta.cz/apc-k2-koncentrat-univerzalni-cistic/


 

Stránka 3 z 14 - 203 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>