Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Aktuality

Zde naleznete přehled všech novinek z internetového obchodu Parfémy do auta.cz a ze světa automobilových vůní a autokosmetiky Sheron, Sonax a K2:

Novinka - Aditivum do převodovky a diferenciálu BG328

BG 328 MGC gear aditivum do diferenciálů a převodovekBG 328 MGC aditivum pro převodovky a diferenciály

Nový produkt BG 328 je multispektrální aditivum do převodovek a diferenciálů o objemu 177ml. Tento profesionální přípravek vytváří vysoce odolný film, který zabraňuje slepování – prokluzování LS diferenciálů, „škubání“ a tvorbě nežádoucích zvuků. Snižuje opotřebení, prodlužuje životnost oleje. Zajišťuje klidný a tichý chod diferenciálů a převodovek, hladké a snadné řazení. Eliminuje chvění v diferenciálu po celou dobu životnosti oleje.

Více informací o produktu ZDE>>>


 

Video z Czech Bimmer Festu 2022

Opět jsme navštívili pohodový sraz v krásném prostředí kempu Olšovec v Jedovnici. 8. ročník oblíbeného srazu české Bimmer komunity je tradiční akce pro příznivce a majitele vozů značky BMW.

Video můžete sledovat pohodlněji na Youtubu ZDE>>>


 

Dovolená červenec 2022

Dovolená 2022Dovolená - zavřeno 1.7. - 10.7.2022

Ve dnech 1.7. až 10.7.2022 čerpáme dovolenou. Objednávky vytvořené v tomto období budou expedovány 11.7.2022.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto.
Tým PDA.cz


 

Nové video - VW Transporter T5 CrossWay by Eastwander

Multi-variabilní van s názvem VW Transporter CrossWay je ukázkou praktičnosti a maximální variability automobilu, kterou lze v dnešní době dosáhnout. Automobil disponuje výbavou díky níž je možné vytvořit až pět druhů konfigurací uspořádaní interiéru. Tuto povedenou přestavbu provedla Kroměřížská společnost Eastwander, která je špičkou v oboru přestaveb automobilů. Kvalitním základem přestavby se stal automobil VW Transporter T5 z roku 2011 s velmi spolehlivým dieselovým motorem 2.0TDI 103kW, manuální šestistupňovou převodovkou, nízkou střechou a dlouhým rozvorem náprav. Motorizace byla poslední generací vznětových motorů bez spalování močoviny (AD-Blue) a patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější na trhu. Vůz je vybaven nezávislým topením ovládaným na dálku, připojením na elektrickou síť včetně vnitřních zásuvek a vyjímatelnou kuchyní či vnější sprchou. Přestavba obsahuje velmi bohatou komfortní výbavu a uvnitř najdete vše co by jste očekávali v cestovně-kempovacím autě. Výbava automobilu je velice rozsáhlá a kompletní seznam prvků a technických parametrů naleznete v PDF brožuře zde Transporter výbava

Automobil nabízí 5 různých konfigurací uspořádání interiéru
1. Nákladní pro 2 osoby. 2. Cestovní pro 5 osob. 3. Cestovní pro 7 osob. 4. Kemper pro 4 osoby + kuchyň, WC a stolek. 5 Kemper pro 4 osoby + lůžková úprava 1 kuchyň, WC a stolek.

Auto je nyní na prodej po prvním majiteli s nájezdem 58.000km. Pro více informací pište na email info@oramont.cz případně volejte na tel.: +420 777 887 600.


 

Nové video - Camaro SS Body Kit ZL1

Krátká ukázka Chevroletu Camaro SS - V8, který je opticky upraven na vzhled nejsilnější verze ZL1 pomocí body kitu. Na voze je namontován výfukový systém značky MBRP Exhaust. Vůz si můžete zapůjčit v Šumperku. Více informací na stránce: https://usautodilna.cz/

Video můžete pohodlněji sledovat na našem Youtub kanálu ZDE >>>


 

Novinka - BG PD15 dekarbonizace pro naftové motory

BG PD15 aditivum pro dekarbonizace naftových a dieselových motorů 1280Nové dekarbonizační aditivum BG PD15 s vysokým účinkem

BG PD15 Diesel Fuel System Performance je vysoce výkonný čistič pro dekarbonizaci naftových motorů s vyšším nájezdem kilometrů, které nebyli ošetřeny dekarbonizačním aditivem. BG PD15 odstraňuje karbonové úsady na vstřikovačích a uvnitř spalovacího prostoru. Toto profesionální aditivum dekarbonizuje celý palivový systém jednoduše a rychle. Objem 325ml.

Více informací na stránce zde: ZDE>>>


 

Video - Královská jízda 18-12-2021

Video z motoristické akce Královská jízda, které jsme se zúčastnil. Akce byla určena pro všechny řidičské nadšence, kteří si chtěli zajezdit bez limitů a vylepšit své jezdecké dovednosti. Chladné prosincové počasí a kluzká vozovka vybízela k jízdě smykem. Lokalita Hradeckého Polygonu umožnovala skvělé zázemní a perfektní asfaltový povrch. Na této motoristické akci jsem byl poprvé a poprvé jsem se seznámil s vlastnostmi auta, které má zadní náhon a samosvorný diferenciál. Odvezl jsem si sebou mnoho dojmů a zkušeností. Vřele doporučuji každému řidiči podobnou akci navštívit.

Pořadatel akce: Okresky.cz - web: https://www.okresky.cz/

Video můžete pohodlněji sledovat na našem Youtube kanálu ZDE >>>


 

Nová kolekce Niki Fashion 2022

Nové Niki Fashion 2021 Mr Mrs Fragrance 1280-1Nový design vůní Niki Fashion pro rok 2022

Kolekce oblíbených Italských vůní do auta Niki Fashion nyní obsahuje nové designy a nové vůně. Panáčci Niki mají vzhled vytvořen ze třpytek a texturovaných povrchů. Inovace se dotkla také vůní a novinkou jsou tyto druhy vůní: Cherry, Bergamot & Iris, Pine & Eucalyptus, Sandal & Incense a Vanilla & Patchuli.

Nové panáčky do auta Niki Fashion 2022 najdete na stránce zde:
https://www.parfemydoauta.cz/vune-do-auta-panacek-niki-fashion-mr-mrs-fragrance/


 

Stránka 1 z 16 - 233 položek celkem