Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Aktuality

Zde naleznete přehled všech novinek z internetového obchodu Parfémy do auta.cz a ze světa automobilových vůní a autokosmetiky Sheron, Sonax a K2:

Nové parfémované dezinfekce na ruce Anti Covid Hygiene Power Air

Anti Covid dezinfekce na ruce Power Air 200ml a 100mlParfémované dezinfekce rukou 250ml a 100ml

Aktuální novinkou jsou dezinfekční přípravky Anti Covid Hygiene v rozprašovačích o objemu 250ml a 100ml od českého výrobce Power Air. Díky přídavku parfému je používání mnohem příjemnější než je tomu u neparfémovaných dezinfekcí. Po aplikaci kapalné dezinfekce do dlaní a rukou ucítíte příjemnou vůni parfému. Praktické balení 250ml a 100ml můžete nosit stále se sebou a díky tomu používat před každým jídlem.

Produkty můžete zakoupit zde:
Anti Covid Hygiene 100ml >>>
Anti Covid Hygiene 250ml >>>


 

Zahájení prodeje dezinfekce Anti-Covid

Dezinfekce na ruce a povrchy ANTI-COVID Sheron 1200

Česká společnost SHERON získala povolení k výrobě dezinfekčního prostředku ANTI-COVID

Ministerstva zdravotnictví udělilo společnosti DF Partner vyrábějící autokosmetiku Sheron, povolení k výrobě dezinfekční kapaliny. Společně s tímto výrobcem se vydáváme do boje proti pandemii Coronaviru COVID-19 a zahajujeme prodej tohoto přípravku. Číslo povolení: CZ-2020-55-04 MZDR. Pro prodej přípravku ANTI-COVID jsou stanovena přísná prodejní a distribuční kritéria, která podléhají státní kontrole. Tento přípravek doporučujeme všem firmám i domácnostem, kde je zapotřebí eliminovat výskyt bakterií a virů. Dezinfekci lze používat pro ošetření interiérových částí automobilů,autobusů i nákladních vozidel. Použití dezinfekce Anti-Covid není omezeno pro použití v domácnostech a doporučuje se používat také v ubytovacích zařízeních a ostatních veřejných provozech jako jsou ordinace, wellness studia, sociální zařízení – WC. Článek o zahájení výroby Anti-Covid na FORBES.CZ .

Dezinfekce máme nyní skladem a je možné ji objednat na stránkách ZDE:

Více informací o produktu ANTI-COVID 500ml (rozprašovač) naleznete ZDE>>>

Více informací o produktu ANTI-COVID 1000ml naleznete ZDE>>>


 

Novinka - vůně do auta Talisman od Sheronu

Talisman Panáčci - čertíci do auta SheronPředstavujeme nové designové vůně Talisman

Talisman je voňavý panáček - ďáblík - čertík do auta určený k umístění na ventilační mřížku automobilu. Je vyroben z parfémovaného polymeru a vydrží vonět až 45 dní. Vůně Talisman od Sheronu se řadí mezi designové vůně - osvěžovače do auta a díky nevšednímu vzhledu a výrazným barvám si najde oblíbení u řidičů i řidiček. Kolekce vůní obsahuje šest druhů vůní.

Více informací o vůních Talisman naleznete ZDE>>>


 

Nová aktivní pěna pH neutrální Bela K2

Aktivní pěna Bela K2 pH neutrální s vůníPředstavujeme novinku která nás obrovsky nadchla - K2 Bela

Hutná pěna s dlouhou výdrží, aktivní rozpouštění nečistot, pH neutralita, moderní receptura a skvělá vůně. To jsou hlavní přednosti nového koncentrátu aktivní pěny Bela od autokosmetiky K2. Jednoduše se nanáší, příjemně voní a eliminuje poškození laku od nečistot. Prostě a jednoduše vyzkoušejte a uvidíte že vás nový produkt nadchne stejně jako nás.

Více detailních informací o produktu K2 Bela naleznete ZDE >>>


 

Nový univerzální čistič všech materiálů APC K2

APC K2 čistič všech materiálů automobilu pH neutrálníPředstavujeme všestranný pH neutrální čistič všech druhů materiálů APC K2

Výtečný produkt APC je koncentrát čistícího prostředku s vynikajícími multifunkčními vlastnostmi od autokosmetiky K2. Je pH neutrální a vhodný pro čištění všech druhů povrchů. Například na čištění plastů, gumy, pryže, textilů, koberců, skla, střešního obložení automobilu, motorového prostoru, čalounění, obložení s dřevěných či hliníkových materiálů.
Více informací o produktu naleznete ZDE:
https://www.parfemydoauta.cz/apc-k2-koncentrat-univerzalni-cistic/


 

Nový produkt ANTI-COVID SHERON

Dezinfekce na ruce a povrchy ANTI-COVID Sheron 1200

Vyjádření k produktu ANTI-COVID

Vzhledem k enormnímu zájmu o dezinfekční přípravek Anti-Covid máme desítky dotazů a telefonátů denně a proto se chceme vyjádřit veřejně zde a tím ušetřit váš i náš čas při řešení poptávek a dotazů.

Aktuální stanovisko k produktu Anti-Covid

Tento produkt není aktuálně určen k prodeji soukromým osobám, distributorům a velkoobchodním organizacím, e-shopům a zahraničním subjektům! Omezení vyplývá z podmínek produkce dezinfekčního přípravku Anti-COVID. Na základě pokrytí všech nejvíce exponovaných míst bude později povolen také maloobchodní prodej pro konečné spotřebitele, ale aktuálně tento produkt potřebují nejvíce lékaři a zdravotní sestry po celé České republice a další státní útvary a složky. O dalším vývoji produkce a možnostech zakoupení dezinfekce Anti-COVID vás budeme informovat zde v rubrice AKTUALITY a také na naší Facebook stránce: https://www.facebook.com/parfemydoauta.cz/

Děkujeme za pochopení. Tým e-shopu Parfémy do auta.cz


 

Dočasné pozastavení Zásilkovny a objednávky na dobírku

Aktuální stav s ohledem na nařízení vlády

Z důvodu epidemie v ČR vláda nařídila uzavření většiny obchodů, a tím i většina výdejních míst nebude otevřená pro výdej zásilek. Z toho důvodu jsme se rozhodli tuto službu doručení nenabízet do odvolání. Pozastavujeme osobní odběry u nás na skladě v Šumperku.
Vzhledem k aktuální situaci, dočasně pozastavujeme objednávky na dobírku. 

Novinka bytový parfém v rozprašovači Santini Rose

Santini Rose bytový parfém ve spreji s vůní růžíLuxusní bytový parfém v rozprašovači s vůní růží

Novinkou v kategorii bytových osvěžovačů je bytový parfém Santini Rose ve skleněné láhvi s rozprašovačem. Tato forma vůní je ideální pro instantní provonění bytových prostor. Například pro provonění domova před příchodem návštěvy nebo pro odstranění vzniklého zápachu z kuchyně a podobně.

Více informací o produktu naleznete na stránce ZDE>>>


 

Novinka - Rose Home Perfume - bytový parfém růže

Santini Rose bytový parfém s vůní růží 1100Nový bytový parfémy Rose - Růže 100ml

Luxusní bytový parfém s ratanovými tyčinkami a sladkou květinovou vůní obohatil nyní naši nabídku aroma difuzérů. Krásný design a úchvatná vůně vás přenese do rozkvetlé letní zahrady plné růží. Skleněná láhev o objemu 100ml čtvercového tvaru je pěkným designovým doplňkem každé moderní domácnosti. Aroma Difuzér Santini Rose  růže potěší každého kdo obdivuje květinové vůně.

Více informací o produktu naleznete ZDE >>>


 

Stránka 1 z 12 - 167 položek celkem

Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>