Máme OTEVŘENO. Omezení: během letních prázdnin expedujeme zboží pouze v pondělí, středu a pátek. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Aktuality

Zde naleznete přehled všech novinek z internetového obchodu Parfémy do auta.cz a ze světa automobilových vůní a autokosmetiky Sheron, Sonax a K2:

Fotoalbum BMW Rebels 8 Vraclav 17.8.2019

Sraz BMW Rebels 8 2019 1080-1Fotografie z osmého srazu BMW Rebelů

Pár fotografií z osmého srazu BMW Rebelů na Vraclavském letišti. Tento tradiční sraz s rodinnou atmosférou jsme si oblíbily. Proto se těšíme za rok na další tento počin, který pořádá skvělá parta lidí. Stránky BMW Rebels zde >>>

FOTOALBUM naleznete ZDE >>>


 

Nový článek v blogu - Jak správně čistit kůži v interiéru automobilu

Jak čistit a impregnovat kůži v interiéru automobiluJak správně pečovat o kožený interiér?

Připravili jsme pro vás článek s videoukázkou jak správně pečovat o kožené čalounění v automobilech. Ukázka všech procesů ošetření koženého povrchu. Čištění a aplikace ochranné impregnace pro výživu kůže. V článku doporučujeme produkty pro rychlé a efektivní čištění a impregnaci kůže.

Článek naleznete v našem blogu ZDE>>>


 

Dovolená - zavřeno 28.6. - 7.7.2019

Dovolená 2019Dovolená - zavřeno 28.6. - 7.7.2019

Ve dnech 28.6. až 7.7.2019 čerpáme dovolenou. Objednávky vytvořené v tomto období budou expedovány 8.7.2019. Děkujeme za pochopení a přejeme hezké léto. Tým PDA.cz


 

Novinka AURON K2 sada na čištění a impregnaci kožených materiálů

Auron K2 - sada na čištění a impregnaci kožených povrchů 1080K2 AURON - sada na čištění a impregnaci kožených materiálů, sedadel a interiérů automobilů

Skvělou novinkou, kterou jsme si vyzkoušeli je sada čtyř produktů. Čistič, impregnace a příslušenství v podobě čistícího kartáčku na kůži a utěrky z mikrovlákna. Sada Auron K2 zajistí snadné čištění kožených povrchů a také impregnaci, která je důležitá pro zvýšení elasticity kůže, čímž se zabraňuje předčasnému stárnutí a praskání. Vřele doporučujme každému kdo vlastní automobil s koženým interiérem a sedadly. Sada obsahuje vše co potřebujete.

Více informací o novém produktu AURON K2 naleznete ZDE>>>


 

Nová kategorie autokosmetiky Sheron

Autokosmetika Sheron 16-9 800Nová samostatná kategorie produktů autokosmetiky Sheron

V měsíci červnu jsme pro vás připravili novou kategorii zobrazující pouze produkty značky Sheron.
Oblíbená česká autokosmetika Sheron je nyní přehledně zobrazena na jedné stránce, což vám usnadní vyhledávání v případě, že máte zájem pouze o koupi produktů značky Sheron.

Stránku naleznete ZDE: https://www.parfemydoauta.cz/autokosmetika-sheron/


 

Nová kategorie autokosmetiky SONAX

Autokosmetika Sonax Německá kvalita 800Nová samostatná kategorie produktů autokosmetiky SONAX

Připravili jsme pro Vás novou stránku zobrazující pouze produkty německé značky SONAX. Nejznámější autokosmetiku značky SONAX, máte nyní přehledně zobrazenou na jedné stránce, což vám usnadní vyhledávání v případě že máte zájem pouze o koupi produktů této značky. Na této stránce je možné využívat parametrické vyhledávání dle kategorie autokosmetických přípravků.

Stránku naleznete ZDE: https://www.parfemydoauta.cz/autokosmetika-sonax/


 

Nová kategorie autokosmetika K2

Autokosmetika K2 nejprodávanějšíNová samostatná kategorie produktů autokosmetiky K2

Připravili jsme novou stránku na které naleznete pouze produkty značky K2. Oblíbená kvalitní autokosmetika z Polska je nyní přehledně zobrazena na jedné stránce, což vám usnadní vyhledávání v případě že máte zájem pouze o koupi produktů značky K2. Na této stránce je možné využívat parametrické vyhledávání dle kategorie autokosmetických přípravků.

Stránku naleznete ZDE: https://www.parfemydoauta.cz/autokosmetika-k2/ 


 

Video - Sraz amerických vozů na Librosu 4.5.2019 Ostrava

Jarní sraz amerických aut - vozů proběhlo 4.5.2019 v Ostravě. Na oblíbeném místě motoristů, polygonu Libros uspořádali pořadatelé ze Sníženo.cz setkání všech nadšenců amerických automobilů a motorek Harley Davidson. S tohoto setkání přinášíme krátkou video ukázku.

Video můžete sledovat také na našem Youtub kanále ZDE >>>

Podpořte naši videotvorbu a dejte odběr nebo like našim videím na Youtubu. Děkujeme


 

Video - Tuning Meet Lower United 4.5.2019 Libros OstravaZahájení tuningové a drift sezóny 2019 začalo 4.5.2019 na Ostravském Polygonu Libros. Na oblíbeném místě ve Slezské metropoli pořadatelé ze Sníženo.cz , uspořádali tři akce v jednom dni, za což sklidily obdiv návštěvníků v podobě velké účasti.
1. DRIFT WARS 2019 - Round 1 je první soutěžní seriál driftů. 2. Start drift a tuning sezóny 2019 Lower United je sraz upravených automobilů především se sníženým podvozkem 3. Sraz amerických vozů a motorek na Librosu je setkání všech nadšenců Amerických automobilů a motorek Harley Davidson. S tohoto dne přinášíme menší video sestřih pro ukázku jak skvělé místo polygon Libros Ostrava přináší pro pořádání motoristických akcí a že má opravdu smysl tuto akci osobně navštívit.

Video můžete sledovat také na našem Youtub kanále ZDE >>>

Podpořte naši videotvorbu a dejte odběr nebo like našim videím na Youtubu. Děkujeme


 

Novinka - náhradní náplně do vůní - srdíček Deo Heart

Náhradní náplně do vůní Deo Heart THD voňavá srdíčka do autaNáhradní vonné vložky do srdíček Deo Heart právě v prodeji

Aktuálně jsme uvedli do prodeje náhradní náplně do oblíbených vůní Deo Heart THD. Tyto vyměnitelné vonné vložky jsou baleny po dvou kusech. Na výběr jsou čtyři druhy vůní, které jsou také součástí standardního balení vonného srdíčka Deo Heart.

Více informací naleznete ZDE >>>


 

Nová řada vůní v plechovce PURE ORGANIC Natural Fresh

Vůně do auta v plechovce Organic Pure Natural Fresh 1080Nové vůně v hliníkové dóze Pure Organic

Jarní novinkou roku 2019 je řada vůní Pure Organic Natural Fresh. Kategorii oblíbených vůní v plechovkách doplňuje nová kolekce vůní s nízkou intenzitou Pure Organic, která čítá osm druhů vůní. Skvělá cena a praktické provedení vůně s regulátorem intenzity, předurčuje tyto vůně k úspěchu na Českém trhu. Vyzkoušejte nyní tyto vůně za sníženou propagační cenu.

Více informací o vůních naleznete ZDE >>>


 

Stránka 1 z 10 - 141 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>