Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

BG 109 EPR čistič pístních kroužků a olejového systému motoru

 
Tip Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Silná čistící směs, která rychle a efektivně odstraňuje úsady z pístních kroužků, dekarbonizuje a zprůchodní olejový systém motoru. Objem 325ml.

Dostupnost Objednáno
Cena 250,41 Kč bez DPH
303 Kč / ks
Kód produktu 616
Kategorie Nejlepší aditiva do oleje
Položka byla vyprodána...
 

BG 109 EPR Compression Engine Performance Restoration – čistič pístních kroužků a olejového systému motoru | Objem 325ml

"Očista která obnoví elán motoru"

Chcete zvýšit výkon staršího motoru, snížit emise a zajistit správnou mazací funkci? EPR je speciální výplachové aditivum, které čistí pístní kroužky a zprůchodní olejový systém jednoduše během chvíle. Použití zvládne každý.

BG 109 EPR Compression Engine Performance Restoration je profesionální čistící směs v kapalné formě, která rychle a efektivně odstraňuje úsady z pístních kroužků a tím navrací plný výkon vznětových i zážehových motorů. Čistící účinek se výrazně projevuje v dalších částech celého motoru, zejména v úzkých mazacích kanálech turbodmychadla a ventilů v hlavě motoru, kde rozpouští usazeniny. Díky tomu jsou zprůchodněny všechny mazací kanály a hůře dostupné části motoru. Tím je zajištěn plný průtok oleje do rizikových komponentů, které jsou ve vrchní části motoru. Čištění se provádí před výměnou staré olejové náplně a tento proces trvá pouhých 10 – 15 minut. Během tohoto procesu dochází k uvolňování úsad, karbonu a ostatních nečistot, které vznikají provozem a opotřebení vnitřních částí motoru.

Jak BG EPR účinkuje?
Po nalití přípravku do původního starého oleje a zahřátím motoru dochází k rozpouštění usazenin, karbonu a uvolňování zapečených pístních kroužků i uvolnění hydraulických zdvihátek ventilů. Během 10 – 15 minut změkčuje a rozpouští těžko odstranitelné usazeniny z pístních kroužků. Kovové i karbonové usazeniny jsou uvolněny a vázány na starý motorový olej, který se ihned vypustí. Po této dekarbonizaci dojde ke zlepšení funkce pístních kroužků, čímž se zvyšuje kompresní tlak ve válcích a výkon motoru. Zároveň dochází ke zlepšení spalování a snížení emisí. Snižuje netěsnosti a spalování oleje. EPR čistí i ostatní části motoru v celém olejovém sytému od usazenin a snižuje riziko přechodu na kvalitnější olejové náplně. Výrazný rozpouštěcí účinek nemá vliv na životnost a funkci pryžových dílů, těsnění a o-kroužků. BG Compresion Engine Performance Restoration je použitelný do naftových i benzínových motorů. Čistič zvyšuje životnost a vlastnosti nově nalitého oleje. BG 109 EPR doporučujeme používat pravidelně před výměnou olejové náplně, tedy každých 10.000 až 15.000km nebo po dvou letech, dle toho co nastane dříve. Vždy se ale řiďte předepsanými intervaly v návodu na údržbu daného vozidla či stroje. BG EPR doporučujeme pro starší motory s nájezdem více než 150.000km. Pro nové motory doporučujeme přípravek BG 105 Quick Clean, případně střídavě používat oba tyto produkty. Po použití EPR čističe doporučujeme nový olej aditivovat speciálním multispektrálním syntetickým BG115 MOA (pro benzínové motory) a BG 112 DOC (pro dieselové motory), které zvyšují výkon a mazací schopnosti motorového oleje až o 315% a zároveň vylepšují jeho vlastnosti v mnoha ohledech. Případně zakupte celou dekarbonizační sadu BG 6577 pro benzínové nebo BG 6575 pro dieselové motory.

Vlastnosti:
- uvolňuje zapečené pístní kroužky a hydraulická zdvihátka ventilů
- jedno balení 325ml se používá do 4-6litrů motorového oleje
- účinně dekarbonuje benzínové i dieselové motory
- je vhodný pro všechny typy motorových olejů
- rozkládá úsady, karbon a nečistoty a váže je na olej
- je bezpečný pro pryžové díly, těsnění i o-kroužky
- zvyšuje životnost nové olejové náplně
- zvyšuje kompresi a výkon motoru
- zajistí účinný výplach motoru
- jednoduché použití
- výborný účinek

Objem: 325ml
Hmotnost: 350g
Rozměr: Ø 6,7 x 12,2 cm

Použití – aplikace:
1. Zahřejte starou olejovou náplň motoru.
2. Nalijte do olejové náplně EPR. 1 balení 325ml vystačí na 4-6 litrů oleje. 2 balení použijte pro olejové náplně o objemu 7 - 9 litrů.
3. Nechejte čistič účinkovat 10 – 15 minut při spuštěném motoru.
4. Olejovou náplň společně s čističem vypusťte a je vše hotovo.
5. Nyní je možné nalít nový olej, který doporučujeme vylepšit aditivem BG 115 MOA pro benzínové motory a BG 112 DOC pro dieselové motory.
 Informace o dekarbonizaci

BG Product – Made in USA – Nejlepší aditiva na světovém trhu

BG 109 EPR nejlepší čistící aditivum olejového systému motoru a pístních kroužků

Podobné produkty

Hmotnost 0.35 kg
Kategorie (?) Aditiva
Značka BG Product
Oblast použití (?) Olej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
M Avatar autora | 5.1.2022
čistí motor opravdu funguje
5
R Avatar autora | 22.6.2020
Pěkně to vypachuje. Už jsem to dělal na třech autech. Doporučuji