Máme OTEVŘENO. Objednejte si zboží a my Vám ho co nejdříve dodáme. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Anti-COVID Hygiene 100ml

 

Parfémovaná dezinfekce na ruce v rozprašovači objem 250ml. Ničí bakterie, plísně, viry (coronavirus - SARS-CoV-2, MERS, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuriarhizophila, Candidaalbicans, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Dostupnost Objednáno
Běžná cena 139 Kč
Ušetříte 40 Kč (–29 %)
Cena 81,82 Kč bez DPH
99 Kč / ks
Kód produktu 612
Kategorie Dezinfekce a neutralizéry do auta
 

Anti Covid Power Air 100ml dezinfekce na ruce do auta

Power Air - Anti - COVID Hygiene parfémovaná dezinfekce rukou – rozprašovač | Objem 100ml

„Ideální dezinfekce s vůní pro řidiče“

Power Air - Anti Covid Hygiene 100ml je parfémovaný dezinfekční přípravek v rozprašovači určený pro dezinfekci rukou. Tato kapalná dezinfekce účinně ničí bakterie a viry jako jsou například Coronavirus –  SARS-CoV-2, MERS, SARS, Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuriarhizophila, Candidaalbicans, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i. a další. Složení přípravku obsahuje látky dle doporučení světové zdravotnické organizace WHO, které je doplněno o přídavek parfému zajišťující svěží vůní.

Tento přípravek doporučujeme všem řidičům, firmám i domácnostem, kde je zapotřebí eliminovat výskyt bakterií a virů. Dezinfekci lze používat také pro ošetření interiérových částí automobilů a nákladních vozidel nebo autobusů. Použití Anti-covid není omezeno pro použití v domácnostech a doporučuje se používat v ubytovacích zařízeních a ostatních veřejných provozovnách, jako jsou wellness studia, ordinace, sociální zařízení – WC.

Vlastnosti:
- vyrobeno dle doporučené receptury WHO (Světové zdravotnické organizace)
- dezinfikuje všechny druhy povrchů
- účinně ničí plísně, bakterie a viry
- zanechává provoněnou pokožku
- vhodné pro dezinfekci rukou
- vyráběno v České Republice
- univerzální použití
- rychlá aplikace
- skladné balení

Rozměr: ⌀ 5 x 19,5 cm
Hmotnost: 260 g
Objem: 250 ml

Popis použití – aplikace dezinfekce Anti Covid:
1. Nádobu lehce protřepejte
2. Pomocí rozprašovače naneste dostatečné množství dezinfekční tekutinu na dlaně rukou a rozetřete v rukách i mezi prsty. Pozornost věnujte záhybům v kůži a kolem nehtů, kde je zapotřebí, aby dezinfekce vnikla. Dezinfekční roztok důkladně vtírejte do té doby, než bude dlaň rukou suchá.

Doporučení: do rukou vtírejte dezinfekční roztok nejméně 1 minutu. Používejte maximálně 10x denně. Dojde-li k vysušení kůže, ošetřete ji regeneračním krémem na ruce.
Upozornění: při manipulaci si chraňte oči a nevdechujte páry. Nepoužívejte na poraněnou kůži a na místa s výskytem kožního onemocnění. Chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti mladší tří let.Pouze pro vnější použití. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení.

Balení 250ml ZDE>>

POWER AIR - Made in Czech Republic | České vůně do auta zakoupíte ve specializovaném e-shopu www.parfemydoauta.cz

Podobné produkty

Hmotnost 0.13 kg
Kategorie (?) Čističe, Speciální
Značka Power Air
Oblast použití (?) Řidič

Parfémovaná dezinfekce na ruce Anti Covid Power Air


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie, retargetingové a konverzní kódy. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací o cookies naleznete ZDE>>>