Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Nové video - VW Transporter T5 CrossWay by Eastwander

Multi-variabilní van s názvem VW Transporter CrossWay je ukázkou praktičnosti a maximální variability automobilu, kterou lze v dnešní době dosáhnout. Automobil disponuje výbavou díky níž je možné vytvořit až pět druhů konfigurací uspořádaní interiéru. Tuto povedenou přestavbu provedla Kroměřížská společnost Eastwander, která je špičkou v oboru přestaveb automobilů. Kvalitním základem přestavby se stal automobil VW Transporter T5 z roku 2011 s velmi spolehlivým dieselovým motorem 2.0TDI 103kW, manuální šestistupňovou převodovkou, nízkou střechou a dlouhým rozvorem náprav. Motorizace byla poslední generací vznětových motorů bez spalování močoviny (AD-Blue) a patří mezi nejoblíbenější a nejžádanější na trhu. Vůz je vybaven nezávislým topením ovládaným na dálku, připojením na elektrickou síť včetně vnitřních zásuvek a vyjímatelnou kuchyní či vnější sprchou. Přestavba obsahuje velmi bohatou komfortní výbavu a uvnitř najdete vše co by jste očekávali v cestovně-kempovacím autě. Výbava automobilu je velice rozsáhlá a kompletní seznam prvků a technických parametrů naleznete v PDF brožuře zde Transporter výbava

Automobil nabízí 5 různých konfigurací uspořádání interiéru
1. Nákladní pro 2 osoby. 2. Cestovní pro 5 osob. 3. Cestovní pro 7 osob. 4. Kemper pro 4 osoby + kuchyň, WC a stolek. 5 Kemper pro 4 osoby + lůžková úprava 1 kuchyň, WC a stolek.

Auto je nyní na prodej po prvním majiteli s nájezdem 58.000km. Pro více informací pište na email info@oramont.cz případně volejte na tel.: +420 777 887 600.