Máme OTEVŘENO. Přejeme pohodlné nakupování. Tým PDA.cz

Bytové aroma difuzéry Bloom at Home - KVĚTINA - NATURAL FRESH

Vůně květina Bloom at Home NATURAL FRESH - aroma difuzér - přírodní bytová vůně ve tvaru květiny

Unikátní přírodní aroma difuzér květina - Bloom at Home NATURAL FRESH

Natural Bloom at Home je unikátní bytový aroma difuzér ve tvaru květu vloženého do skleněné láhve s obsahem přírodní vůně o objemu 100ml. Tato bytová vůně evokuje rozkvétání tím, že se postupně zbarvuje. Imitace květu je ručně vyrobena ze savého materiálu bílé barvy a textilního knotu, přes který se do květu vsakuje vonná kapalina vyrobená z esenciálních olejů na z přírodních výluh květin. Po vložení knotu do sklenice se začne květ napouštět, zabarvovat a uvolňovat příjemnou a přirozenou vůni květin. Bytový aroma difuzér Natural Bloom at Home je designový doplněk do bytu, vhodný jako zajímavý dárek i pro řadu jiných příležitostí. Difuzér je bezúdržbový a univerzální pro použití do obývacího pokoje, kanceláře, koupelny a jiných místností. Na výběr jsou tři druhy vůní a každá z nich má jinou barvu. Rosetta - Růže (červený květina) | Gardénia - Gardénie (žlutá květina) | Esoteria - Esoterická tajemná (oranžová květina)

Intenzita vůně: STŘEDNÍ | Výdrž vůně: 1 - 2 měsíce

Nechte doma vykvést nádherný květ a zároveň si užijte vůní čerstvých květin, díky originálnímu bytovému difuzéru Natural Bloom at Home od Natural Fresh.

Kolekce květinových aroma difuzérů Bloom at Home Natural Fresh 1200
Vůně jsou vyrobeny z přírodních esenciálních olejů. Kvalitní a přirozená vůně květin, kterou si zamilujete na první setkání.

 

Záznamy nebyly nalezeny...